Üzemi karbantartó mérnök

Senden Sie uns Ihre Bewerbung

Büro in HU - Budapest

Jobbereich : Támogatás
Vertrag : Munkakör
Verfügbarkeit : 25/02/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársat keresünk, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

Üzemi karbantartó mérnök munkakörbe

Feladatok:

Felelõs az adott üzemegység teljes körû karbantartási tevékenységéért, a mûszaki háttér fenntartásáért
Szervezi a karbantartási folyamatokat (Reaktív és Megelõzõ karbantartás)
Irányítja és közvetlen felettese az egységhez tartózó technikusi csapatnak (3fõ)
Felméri és meghatározza területén a szükséges szakismeretet és annak szintjeit, ennek alapján javaslatot tesz csapata képzésére, fejlesztésére
Közvetlen kapcsolatot tart a termelés képviselõivel, a társosztályokkal
Figyelemmel kíséri területén a berendezések állapotát, megbízhatóságuk növelése érdekében javaslatokat tesz javításokra, fejlesztésekre
Csapatával részt vesz a Megelõzõ karbantartási program kialakításában, egyezteti a társosztályokkal a végrehajtási ütemtervet
Kapcsolatot tart vállalkozókkal a javítások elvégzése érdekében, igazolja a teljesítést
Elemzi a javítási folyamatokat, meghatározza a területéhez tartózó tartalék alkatrész igényt és támogatja azok beszerzését
Tervezi és követi a területéhez tartozó karbantartási költségeket
Üzemelteti a karbantartási munkalapos rendszert
Betartja és betartatja a minõségbiztosítási, munka-, egészség- és környezetvédelmi procedúrákat

Elvárások:

Mûszaki felsõfokú végzettség (gépész-, mechatronikai vagy villamos mérnök)
Karbantartás területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
Csapat vezetésében szerzett gyakorlat
Angol nyelv kommunikáció szintû használata

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteria
étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttért

Zurück zum Anfang