Termelési Szakértő

Senden Sie uns Ihre Bewerbung

Büro in HU - Budapest

Jobbereich : Termelés
Vertrag : Munkakör
Verfügbarkeit : 13/01/2022

Job description

Szívesen lennél egy piacvezető állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelő minőségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megőrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bővül?

Legyél nálunk Te is Termelési Szakértő!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelő kapacitásunk bővítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrier lehetőségekben.

Milyen feladatok várnak rád? :

A technológiai transzferek során érkező gyártásokra, tisztítási folyamatokra eljárások készítése.
A gyártások dokumentálásának alapjául szolgáló Mester sarzslapok (MBR) készítése, felülvizsgálata, aktualizálása.
A gyártóterületek munkanaplóinak rendszerezése, formátumának készítése, bevezetése.
Validálási folyamatokhoz szükséges protokollok és jelentések készítésében történő aktív részvétel.
A fenti feladatokhoz kapcsolódó szakmai tréningek megtartása.
Gap és kockázat analízisek koordinálása és/vagy részvétel.
Eltérések kivizsgálásában való részvétel.
Változtatások nyomonkövetése, azok alapján a szükséges dokumentációs szintű intézkedések meghatározása, elvégzése

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytől függően
Kiemelkedő cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Releváns felsőfokú végzettség (biológus, biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, gyógyszerész stb.)
3 éves gyógyszeripari tapasztalat, előnyt jelent biotechnológiai gyártásban, minőségbiztosításon szerzett gyakorlat
Alapos GMP ismeret
Csapatmunkában történő hatékony együttműködés
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
Számítógépes ismeretek (MS Office napi szintű használata)

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

E-mail: humaneroforras-external@ceva.com

Zurück zum Anfang