RAKTÁRI ÜGYINTÉZÕ

Senden Sie uns Ihre Bewerbung

Büro in HU - Budapest

Jobbereich : Ellátási lánc
Vertrag : Munkakör
Verfügbarkeit : 25/02/2021

Job description

A Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársat keresünk Ellátási lánc, Raktározási részlegéhez, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

RAKTÁRI ÜGYINTÉZÕ munkakörbe.

Feladatok:

A raktári munkafolyamatok hatékony támogatása, raktári adminisztrációs feladatok elvégzése az érvényes GMP elõírások betartásával
A vállalat raktárába beérkezõ anyagok bevételezése, kiadása, félkész termékek adminisztratív kezelése, készletre vétele
Bevételezési és kiszállítási folyamatok, készletmozgások dokumentálása, adatrögzítés a vállalatirányítási rendszerben
Rendszeres készletellenõrzés, készletfigyelés
Kimutatások, jelentések készítése
Számítógépes készletellenõrzés és készletmozgatás
Aktív részvétel a leltározási tevékenységben

Elvárások:

Erõs adminisztrációs készség
Középfokú végzettség
Felhasználói szintû számítógépes ismeretek (Word, Excel, Office)
Megbízhatóság, rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
Jó kommunikációs készség
Önálló, pontos, precíz munkavégzés, nyitottság az új információk gyors befogadására
Terhelhetõség, stresszhelyzetek kezelése
Dinamikus, energikus munkavégzés
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Angol nyelv kommunikációs szintû ismerete

Elõny:

OKJ-s targoncavezetõi jogosítvány (gyalogkíséretû-, vezetõállásos-, vezetõüléses-, magasemelõ-, homlokvillás targonca)

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk: - cafeteria - étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat - sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális hátteret

Zurück zum Anfang