Senden Sie uns Ihre Bewerbung

Büro in HU - Budapest

Jobbereich : Támogatás
Vertrag : Munkakör
Verfügbarkeit : 11/02/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen. Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új
munkatársat keresünk, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

Expert munkakörbe

Feladatok:
A gyártásokat leíró Szabványmûveleti elõírások készítése, felülvizsgálata, aktualizálása a már meglévõ technológiákra.
A technológiai transzferek során érkezõ gyártásokra, tisztítási folyamatokra eljárások készítése.
A gyártások dokumentálásának alapjául szolgáló Mester sarzslapok (MBR) készítése, felülvizsgálata, aktualizálása.
A gyártóterületek munkanaplóinak rendszerezése, formátumának készítése, bevezetése.
Validálási folyamatokhoz szükséges protokollok és jelentések készítésében történõ aktív részvétel.
A fenti feladatokhoz kapcsolódó szakmai tréningek megtartása.
Gap és kockázat analízisek koordinálása és/vagy részvétel.
Eltérések kivizsgálásában való részvétel.
Változtatások nyomonkövetése, azok alapján a szükséges dokumentációs szintû intézkedésekmeghatározása, elvégzése.

Elvárások:
Releváns felsõfokú végzettség (biológus, biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök,
gyógyszerész stb.)
3 éves gyógyszeripari tapasztalat, elõnyt jelent biotechnológiai gyártásban, minõségbiztosításon
szerzett gyakorlat
Alapos GMP ismeret
Csapatmunkában történõ hatékony együttmûködés
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
Számítógépes ismeretek (MS Office napi szintû használata)

Amit kínálunk:
A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
- cafeteria
- étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
- sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttért

Zurück zum Anfang