Egységvezető

Senden Sie uns Ihre Bewerbung

Büro in HU - Budapest

Jobbereich : Minőségirányítás
Vertrag : Munkakör
Verfügbarkeit : 26/02/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársat keresünk, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

Egységvezetõ munkakörbe

Feladatok:

A laboratórium munkájának szervezése.( 11 fõ önálló munkavégzéssel)
A laboratórium mûködésének biztosítása a GMP szabályainak megfelelõen
Vizsgálatok értékelése és minõsítése
A vizsgálat validitásának biztosítása
Vizsgálati határidõk betartása
Megfelelõ munka körülmények biztosítása
A laboratórium felkészítése auditokra
Folyamatok ellenõrzése.
Laboratóriumi mutatók követése.
Analitikai transzferek támogatása
Új funkcióknak megfelelõ laboratóriumok tervezése

Elvárások:

Felsõfokú vegyipari vagy biológiai szakirányú végzettség
Több éves gyógyszeripari gyakorlat
Angol nyelvismeret kommunikációs szinten
Magas szintû számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
 cafeteria
étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttért

Zurück zum Anfang